مدیریت املاک

بازار معاملات ملک علاوه بر تکنولوژی و سازماندهی ساخت و ساز، به متخصصانی برای رسیدگی به امور ساکنین نیاز دارد.

وظیفه ما به عنوان مدیریت ملک شما ارائه یک برنامه شفاف، مطابق با بودجه و درآمد اجاره ای مورد نظر است.

ما با توجه به بودجه شما گزارشی دقیق همراه با سیستمی منظم با شما ارائه داده و به عنوان مدیریت ملک الویت شما را در راس اجرای خود قرار می دهیم . به همین خاطر است که ما با بهترین سیستم و تیمی حرفه ای با پشتکار همیشگیمان به راه خود ادامه می دهیم

مشاوره سرمایه گذاری

به عنوان مدیریت سرمایه گذاری با بیش از پانزده سال تجربه، ما به شما برنامه ای وسیع با خدمات حرفه ای ارائه می دهیم تا نتایج سود سرمایه گذاری و خدمات مشتریان در قبرس شمالی را در اختیار داشته باشید.

تمرکز ما بر املاک و زیرساخت ها به همراه توانایی و تعهد به مشتریان، تفاوت و مزیت رقابتی را به ما اختصاص داده است. ما سود سرمایه گذاری شما را با استفاده از راه حل ها و برنامه های حرفه ای به حداکثر برسانیم و این سیستم بر اساس ظرفیت ریسک پذیری مشتریان سرمایه گذار ما پیشنهاد خواهد شد.

خدمات اجاره

تیم نورترن لند یک سرویس جامع اجاره ملک را به صاحبان خانه ارائه می دهد تا از سود سرمایه ی خود بهره مند شوند. اگر در قبرس شمالی سرمایه گذاری کرده اید و یا قصد سرمایه گذاری دارید ، می توانید از خدمات بی نظیر ما بهره مند شوید.

ما مسئولیت کامل را پس از پیدا کردن مستاجر مناسب برای ملک شما بر عهده می گیریم.

ما مراقبت از خانه ی شما را هدف خود قرار داده و برای این منظور، تحقیق جامع درباره ی سابقه ی مستاجرین انجام و از بابت پرداخت به موقع اجاره اطمینان حاصل خواهیم کرد.

Golden Nuggets